fbpx

Vlogi

Vlogi to miejsce, gdzie swoje ujście znajdują nasze pozostałe zajawki – fotografia, wideo czy hip-hop. Świat, który widzimy staramy się opisywać nie tylko za pomocą obrazu, ale także tworzonej i nagrywanej na bieżąco muzyki. Wszystko – od nagrywania, po montaż czy amatorską obróbkę dźwięku robimy sami, na tyle, na ile wystarczy nam samochodowego prądu. Co z tego wyjdzie? Jeszcze nie wiemy i dokładnie o to, w tym chodzi.

Zapraszamy do subskrybowania kanału Jedziemy Dalej.

W pierwszym odcinku vloga z podróży po Ameryce Południowej odbieramy samochód z portu w Cartagenie i jedziemy wzdłuż wybrzeża Morza Karaibskiego. Potraktujcie ten odcinek jako rozgrzewkę – znajdziecie w nim krótką historię naszego samochodu oraz muzyczną niespodziankę.

W drugim odcinku oglądamy dwa wielkie kaniony Kolumbii i pierwszy raz odwiedzamy lokalnego mechanika. Przy okazji staramy się więcej mówić do kamery (podobno tak trzeba) i pokazać Wam, jak żyjemy w trasie.

Tym razem jesteśmy w Medellin, gdzie spędzamy Sylwestra, odwiedzamy niegdyś najniebezpieczniejszą dzielnicę świata i słynną rezydencję Pablo Escobara w Doradal – Haciendę Napoles. Zostajemy także zaproszeni na… festiwal polskich pierogów.

W czwartym odcinku vloga Jedziemy Dalej staramy się dojechać samochodem jak najbliżej amazońskiej dżungli i parku narodowego Chiribiquete. W pobliżu miasteczka San Jose del Guaviare oglądamy starożytne malowidła naskalne i spotykamy się z Indianami Nükâk Bak, nazywanymi „ostatnimi nomadami Amazonii”. Odwiedzamy także Calamar, miasto na końcu drogi, w którym roi się od ciekawych historii.

W połowie marca sytuacja w Ameryce Południowej zaczęła się komplikować. W kilka dni kolejne decyzje polityków wywróciły naszą rzeczywistość do góry nogami, musieliśmy szybko ewakuować się z Peru. Ten odcinek to zapis tej podróży, w której wszystko mogło pójść